Jepet me qera apartament 2+1, ne Bllok, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qera apartament 2+1, ne Bllok, Tirane.

Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ31639
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar nga 1 ambjent ndenje dhe ngrenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej tyre me garderobe dhe tualet, 1 tualet tjeter dhe 1 ballkon. Kati 8. Orientimi Jug-Perendim. Apartamenti eshte shume mire i mobiliuar, me sistem ngrohje-ftohje.

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, ne ish-Bllok, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31639
 • Price: 2,500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 49,000€

Apartament 2+1, me pamje nga deti, ngjitur me Cinco Cavalli, Shkembi Kavajes

 • 49,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 67 m2
 • Apartament
Details
 • 400€/muaj

Apartament 3+1 per qera, te Selvia, Tirane.

 • 400€/muaj
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 135 m2
 • Apartament
Details
 • 2,600€/m2

Apartament 2+1 te Etc

 • 2,600€/m2
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 156 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali