Description

Jepet me qera apartament 2+1 me isperfaqe te brendshme 15 m2 dhe verande 135 m2. Kati 4. Ka 2 tualete dhe 1 dhome lavanderi.

  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:46 pm

  • Property ID: 31117
  • Price: 1,500€/muaj
  • Property Size: 285 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

156,600€

Apartament 2+1, prane 21 Dhjetorit, Tirane

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 224

Apartament

Emiljan Peshpali

12 muaj ago

156,600€

Beds: 2Bath: 1m2: 224

Apartament

12 muaj ago

270,000€

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Sheh Ahmet Pazari, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

Igli Molla

10 muaj ago

270,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

10 muaj ago

129,000€

Okazion! Apartament 3+1 te rezidenca Kodra e Diellit 1 me 890€/m2, Tirane

Kodra e Diellit 1, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 145

Apartament

Igli Molla

3 muaj ago

129,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 145

Apartament

3 muaj ago

195,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 147

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

195,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 147

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 1+1, rruga Elbasanit, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet vile 4 kateshe, prane Universitetit Bujqesor, Tirane.