Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, prane Stadiumit Dinamo, Tirane.

 • 600€/muaj
Featured Qera
Stadiumi Selman Stermasi, Rruga Gjin Bue Shpata, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Qera
Stadiumi Selman Stermasi, Rruga Gjin Bue Shpata, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€/muaj

Overview

Property ID: HZ30563
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 107
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2, kuzhine me vete. Apartamenti ka mobilim bashkekohor. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 4. Orientimi lindje.

 • Address Stadiumi Selman Stermasi, Rruga Gjin Bue Shpata, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30563
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj