Description

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 103 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 2. Orientimi Veri – Perendim. Me sistem kondicionimi.

 • Address: Rruga Norbert Jokl, prane Pazarit te Ri , Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 16 Tetor, 2019 at 11:43 am

 • Property ID: 30126
 • Price: 450€/muaj
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

700€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Bllok, Tirane

Beds: 2Baths: 2m2: 120

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

700€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 120

Apartament

3 vjet ago

77,250€

Shitet apartament 2+1 te Brryli, Tirane

Brryli, prane maternitetit te ri, Tirane

Beds: 2m2: 103

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

77,250€

Beds: 2m2: 103

Apartament

1 vit ago

990,000€

Shitet vile 3 kateshe, Rrolling Hills, Tirane.

TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Beds: 4Baths: 5: 597

Vila

Fabjan Resulaj

4 muaj ago

990,000€

Beds: 4Baths: 5: 597

Vila

4 muaj ago

11€/m2

m2: 293

Prone Biznesi

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

11€/m2

m2: 293

Prone Biznesi

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 te Laguna Blu, Golem Durres

NEXT PROPERTY

Kapanon 500m2 me qera, perballe Galaktikut Durres