Jepet me qera apartament 1+1, te rruga Elbasanit, Tirane.

 • 400€/muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qera apartament 1+1, te rruga Elbasanit, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€/muaj

Overview

Property ID: HZ31264
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Jepet me qera apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe 150m2. Ka 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Kati 4. Orientimi perendim.

 • Address Rruga e Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31264
 • Price: 400€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 1,200€/muaj
Blloku, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 133 m2
 • Apartament
Details
 • 79,000€

Apartament 2+1 prane UKD-se, Durres

 • 79,000€
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 113 m2
 • Apartament
Details
 • 800€/m2

Apartament 3+1, te Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

 • 800€/m2
Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 130.6 m2
 • Apartament
Details
 • 65,000€

Apartament 1+1, perballe detit, te Hotel Bleart

 • 65,000€
SH4, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 69 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali