Jepet me qera apartament 1+1, rruga Elbasanit, Tirane.

 • 400€/euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qera apartament 1+1, rruga Elbasanit, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€/euro

Overview

Property ID: HZ31104
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76
 • m2

Description

Jepet me qera apartament  1+1 me siperfaqe 76 m2. Kati 6. Orientimi Jug. I mobiluar, i shtruar me parket dhe ka ajer te kondisionuar. Ne cmim jane te perfshira administrimi shkalles, interneti dhe aparat digitalb per televizorin.

 • Address Rruga e Elbasanit, prane Universitetit Luarasi, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31104
 • Price: 400€/euro
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 150,000€

Shitet apartament 2+1 te Sheshi Willson, Tirane

 • 150,000€
Sheshi Willson, Tirane
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 200 m2
 • Apartament
Details
 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 prane RTSH-se, Tirane

 • 450€/muaj
Prane TVSH-se, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 73 m2
 • Apartament
Details
 • 700€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

 • 700€/m2
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 98.1 m2
 • Apartament
Details
 • 750€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 prane Liceut Artistik, Tirane

 • 750€/muaj
Rruga Ismail Qemali, prane Liceut Artistik, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali