Jepet me qera ambjent per zyra prane Kullave Binjake, Tirane

 • 1,100€/Muaj
8RC9+VX3, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
 • Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 165
 • m2
Qera

Jepet me qera ambjent per zyra prane Kullave Binjake, Tirane

8RC9+VX3, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
 • 1,100€/Muaj

Description

Ambjenti me siperfaqe te brendshme 165 m² ka kuzhine te mobiluar, 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 3.

 • Address Kullat Binjake, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47452
 • Price: 1,100€/Muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla