Description

Jepet me qera ambient per zyra me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne 3 dhoma, 1 ambient vec per kuzhine dhe 1 tualet. Kati 1. Orientimi jug. Mundesi parkimi.

 • Address: Rruga Isa Boletini, prane Qendres, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 14 Nëntor, 2019 at 11:48 am

 • Property ID: 30620
 • Price: 400€/muaj
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

400€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen Don Bosco, Tirane

Rruga Don Bosco, prane Credins Bank, Tirane

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

400€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

3 vjet ago

1,500€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 102

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

1,500€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 102

Apartament

2 vjet ago

350€/muaj

Jepet me qera zyre 35 m2, Tirane.

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania

Bath: 1m2: 35

Apartament, Zyre

Emiljan Peshpali

12 muaj ago

350€/muaj

Bath: 1m2: 35

Apartament, Zyre

12 muaj ago

96,000€

Shitet apartament 2+1 te Liqeni Artificial

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 110

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

96,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 110

Apartament

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1 prane Hotel Arvi, Durres

NEXT PROPERTY

Jepet me qera apartament 2+1, te Selvia, Tirane.