Description

Jepet apartament me qera plus parkim. Ka 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati 10 (jo i fundit). Ngrohje- ftohje me kondicioner. Parkim poshte objektit.

  • Address: Perballe Prokurorise, Qender, Tirane. 
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 30 Shtator, 2019 at 11:36 am

  • Property ID: 29659
  • Price: 430€/muaj
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

70,000€

OKAZION : APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE CONCORD CENTER ME 673euro/m2

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

Igli Molla

4 javë ago

70,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 104

Apartament

4 javë ago

25,000€

Shiten 4 vende parkimi ne Qender, Tirane

Prane Tirana Internacional, Tirane

Denisa Stoja

2 vjet ago

25,000€

2 vjet ago

800€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 92.58

Apartament

Emiljan Peshpali

1 vit ago

800€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 92.58

Apartament

1 vit ago

350,000€

m2: 112

Prone Biznesi

Igli Molla

1 vit ago

350,000€

m2: 112

Prone Biznesi

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shtepi private 1 kat, Qerret Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 prane tregut frutave perimeve Durres