Jepet apartament 3+1 me qera,tek Petro Nini Luarasi

 • 800€/muaj
Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania

Jepet apartament 3+1 me qera,tek Petro Nini Luarasi

Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
 • 800€/muaj

Overview

Property ID: HZ36443
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne. Me oxhak, 2 tualete dhe 1 super verand ku te mundeson nje pamje fantastike. Kati 8 me 2 ashensore.

 • Address Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36443
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 64,000€

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 580€/m2

Apartamente prane Hotel Flower, Golem Durres

 • 580€/m2
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 55 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova