Jepet ambjent per qera te Bulevardi Zogu i Pare!

 • 500€/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Tirana, Albania
 • Zyre
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2
Qera

Jepet ambjent per qera te Bulevardi Zogu i Pare!

Bulevardi Zogu i Parë, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Description

Me siperfaqe 130 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone.

Me 4 kondicioner per ngrohje dhe ftohje. Ambjenti eshte perdorur si zyre dhe jepet me qera si ne foto. Kati 9.

 • Address Bulevardi Zogu i Pare, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50536
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla