Jepet ambjent me qera per zyre te Kompleksi Kika 2

 • 450€/muaj
Rruga e Kompleksi Kika 2, Tiranë, Albania

Jepet ambjent me qera per zyre te Kompleksi Kika 2

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tiranë, Albania
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ36424
 • Zyre
 • Property Type
 • 114
 • m2

Description

Me siperfaqe totale 114 m2, i organizuar si 2+1 ambjenti ka shume ndricim, eshte i shtruar me parket, ka 2 tualete dhe 1 ballkon. 

 • Address Rruga e Kompleksi Kika 2, Tiranë, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36424
 • Price: 450€/muaj
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 11€/m2

Jepen me qera ambiente per biznese,Rr.”Dritan Hoxha”

 • 11€/m2
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
 • 489 m2
 • Zyre
Details
 • 450€/muaj

Jepet ambient me qera, prane klinikes europiane te syrit, Komune Parisit, Tirane.

 • 450€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Baths: 2
 • 83 m2
 • Prone Biznesi, Zyre, Studio
Details
 • 600€/muaj

Jepet me qera ambient per zyra ose banim, prane stadiumit Air Albania, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament, Zyre
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla