Jepet ambient per zyre, prane Hilton, Tirane.

 • 650€/muaj
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana 1000, Albania.
Per Qera
Jepet ambient per zyre, prane Hilton, Tirane.
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana 1000, Albania.
 • 650€/muaj

Description

Jepet me qera ambient per zyre me siperfaqe 100m2 e organizuar ne 2+1. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. Me sistem kondicionimi ngrohje-ftohje. Kati 4.

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41151
 • Price: 650€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ41151
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla