Jepen Zyra me QERA TE HEKLA CENTER, Bllok!

 • 12€/m2
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Per Qera
Jepen Zyra me QERA TE HEKLA CENTER, Bllok!
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 12€/m2

Description

Jepen ambjente zyrash Open Space me qera te Hekla Center.
Tipet e ambjenteve jane me siperfaqe 65 m2 dhe 143 m2 me tualet dhe ballkon.
Mirembajteje shume e mire, 2 ashensore. Mundesi Parkimi.
Ne cmim perfshihet tatimi ne burim dhe tarifa e administrimit.

 • Address Abdyl Frasheri.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32688
 • Price: 12€/m2
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ32688
 • Zyre
 • Property Type
 • 143, 65

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla