Jepen me qera ambiente per biznese,Rr.”Dritan Hoxha”

 • 11€/m2
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania

Jepen me qera ambiente per biznese,Rr.”Dritan Hoxha”

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
 • 11€/m2

Overview

Property ID: HZ36560
 • Zyre
 • Property Type
 • 489
 • m2

Description

Ndertesa eshte e dizenjuar dhe lehtesisht e adaptueshem per nje larmi biznesesh si zyra qendrore per institucione te ndryshme. Eshte e perbere nga 10 kate duke filluar kati 0 ku ndodhet recepsioni deri ne katin e 9 te perbere nga zyra me kubatura te ndryshme. Ne cdo kat ndodhen 2 tualete. Siperfaqa e cdo kati varion nga 392-489 m2. Gjithashtu dhe 2 kate nentoke parkim.

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36560
 • Price: 11€/m2
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 450€/muaj

Jepet ambient me qera, prane klinikes europiane te syrit, Komune Parisit, Tirane.

 • 450€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Baths: 2
 • 83 m2
 • Prone Biznesi, Zyre, Studio
Details
 • 450€/muaj

Jepet ambjent me qera per zyre te Kompleksi Kika 2

 • 450€/muaj
Rruga e Kompleksi Kika 2, Tiranë, Albania
 • 114 m2
 • Zyre
Details
 • 600€/muaj

Jepet me qera ambient per zyra ose banim, prane stadiumit Air Albania, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament, Zyre
Details

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova