Hotel prane City Park, Tirane

 • 990,000€
SH2, Albania

Hotel prane City Park, Tirane

SH2, Albania
 • 990,000€

Overview

Property ID: HZ21551
 • Hotel
 • Property Type
 • 36
 • Bedrooms
 • 2280
 • m2

Description

Shitet hotel me 24 dhoma, me siperfaqe ndertimi 2280 m2 dhe siperfaqe toke 3300 m2. Me pishine. Fitimi vjetor 100 mije euro

 • Address Prane City Park, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ21551
 • Price: 990,000€
 • Land Area: 3300 m3
 • Bedrooms: 36
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 680,000€

Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

 • 680,000€
Sarandë, Albania
 • 1800 m2
 • Prone Biznesi, Hotel
Details
 • 250,000€

Objekt 5 katesh mbrapa Hotel Vila Koral, Durres

 • 250,000€
Kacani, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 960 m2
 • Hotel, Shtepi Private, Vila
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details
 • 1,600€/muaj

Jepet hotel me qera , Tirane.

 • 1,600€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 9
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj