Hotel me pamje totale nga deti, Karpen, Kavaje

 • 420,000€
Karpen, Albania

Hotel me pamje totale nga deti, Karpen, Kavaje

Karpen, Albania
 • 420,000€

Overview

 • Hotel
 • Property Type
 • 17
 • Bedrooms
 • 690
 • m2

Description

Shitet hotel 3 kate me siperfaqe totale ndertimi 690m2, 1 kat i paperfunduar. Me 17 dhoma. Me 1 bar dhe 1 ambjent qe eshte perdorur per parukeri. Me siperfaqe totale toke 600m2.
150m ne vije ajrore nga deti. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Karpen, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Price: 420,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Bedrooms: 17
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 680,000€

Shitet ndertes 6 kate, Sarande.

 • 680,000€
Sarandë, Albania
 • 1800 m2
 • Prone Biznesi, Hotel
Details
 • 250,000€

Objekt 5 katesh mbrapa Hotel Vila Koral, Durres

 • 250,000€
Kacani, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 960 m2
 • Hotel, Shtepi Private, Vila
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details
 • 1,600€/muaj

Jepet hotel me qera , Tirane.

 • 1,600€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 9
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare