Hotel 1125m2 me 27 dhoma në Spille

 • 1,125,000€
 • 1,000€/m2
Rruga e Pishave, Spille, Albania

Hotel 1125m2 me 27 dhoma në Spille

Rruga e Pishave, Spille, Albania
 • 1,125,000€
 • 1,000€/m2

Overview

Property ID: HZ8619
 • Property Type
 • Hotel
 • 27
 • Bedrooms
 • 1125
 • m2

Description

 

Shitet hotel me sipërfaqe 1125m2. Hoteli ka 27 dhoma dhe bar kafe në katin e parë. Nuk ka ndërtim tjetër përpara, vetëm pishat dhe rërën.

 • Address Spille, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ8619
 • Price: 1,125,000€
 • Bedrooms: 27
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 420,000€

Hotel me pamje totale nga deti, Karpen, Kavaje

 • 420,000€
Karpen, Albania
 • Beds: 17
 • 690 m2
 • Hotel
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details
 • 1,600€/muaj

Jepet hotel me qera , Tirane.

 • 1,600€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 9
 • Hotel
Details
 • 2,600,000€

Shitet hotel dhe restorant ne Qerret, Durres

 • 2,600,000€
Qerret, Albania
 • 1368 m2
 • Bar / Restorant, Hotel
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj