Godine biznesi 3 kate per qera, prane Stacionit te Trenit, Tirane.

 • 1,400€/muaj
Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 270
 • m2
Qera

Godine biznesi 3 kate per qera, prane Stacionit te Trenit, Tirane.

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania.
 • 1,400€/muaj

Description

Jepet me qera godine biznesi 3 kate me siperfaqe totale 270 m2. Prona ndodhet ne kryqezimin e rruges Siri Kodra ku eshte e ekspozuar dhe ka mundesi reklamimi. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

 • Address Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51556
 • Price: 1,400€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla