Dyqane per shitje perballe Qendres Kristal, Komuna Parisit Tirane

 • 2,800€/m2
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania
Per Shitje
Dyqane per shitje perballe Qendres Kristal, Komuna Parisit Tirane
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania
 • 2,800€/m2

Description

Shiten 4 dyqane me siperfaqe 41.5 m2, 51 m2 dhe 2 nga 90 m2. ( Dyqani me siperfaqe 90 m2 eshte i dhene me qera 550 euro/muaj) Siperfaqe totale 272.5 m2. Kati 0. Aktualisht te dhene me qera.

 • Address Rruga Shkelqim Fusha, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34652
 • Price: 2,800€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ34652
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 272.5
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova