Description

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 129.3 m2, kati 0. Me tavan te varur, bokse per muzike. Me 2 tualete . I ndare me kartonxhez, i pershtatshem per palester, bar etj. Ka ne dispozicion 1 magazine dhe 2 dhoma prove . Te perfshira ne cmim edhe taksat.

  • Address: Vollga Durres
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 23 Korrik, 2019 at 12:07 pm

  • Property ID: 28342
  • Price: 600€/muaj
  • Property Size: 129 m2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Dyqan
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

160€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtepi Private

Marsel Blaka

1 vit ago

160€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Shtepi Private

1 vit ago

1,200€/m2

Dyqan 160m2, te ish URT-ja, Durres

Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania

m2: 160

Dyqan

Marsel Blaka

1 vit ago

1,200€/m2

m2: 160

Dyqan

1 vit ago

175,000€

Apartament i mobiluar 3+1 + 80m2 ballkon

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

Beds: 4Baths: 2m2: 195

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

175,000€

Beds: 4Baths: 2m2: 195

Apartament

3 vjet ago

6€/m2

m2: 40000

Toke

Marsel Blaka

1 vit ago

6€/m2

m2: 40000

Toke

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet vile 2 kate, Golem Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera, prane Hotel Adriatik Durres