Dyqan duplex per shitje ose qera, perball 2 Palmave, Astir.

 • 105,000€
 • 250€/muaj
Rruga Foto Xhavella, Tiranë, Albania
Per Qera Per Shitje
Dyqan duplex per shitje ose qera, perball 2 Palmave, Astir.
Rruga Foto Xhavella, Tiranë, Albania
 • 105,000€
 • 250€/muaj

Description

Shitet ose jepet me qera dyqan duplex me siperfaqe 75 m2. I organizuar ne: ambient open space dhe 1 tualet. Ambienti ofrohet bosh dhe i mire investuar. Ka vitrine te madhe me gjeresi prej 7.5 m dhe lartesi 4.10 m. Ambienti eshte I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: parukeri, farmaci, qender estetike, klinike dentare, studio te ndryshme etj. Kati 1 ndertim. Zona ku ndodhet eshte shume e populluar.

 • Address Rruga Foto Xhavella, Tiranë, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42602
 • Price: 105,000€
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqan
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ42602
 • Dyqan
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova