Dyqan buze rruge per shitje, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 260,000€
Okazion Shitet
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania.
 • 52.6
 • m2
Okazion Shitet

Dyqan buze rruge per shitje, te 21 Dhjetori, Tirane.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania.
 • 260,000€

Description

Shitet dyqan me siperfaqe totale 66 m², 53 m² neto dhe 13 m² verande per shfrytëzim. Me fasade xhami. Prona eshte me kontrate qeraje deri ne vitin 2028. 

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45867
 • Price: 260,000€
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla