Apartamente per shitje te San Pietro Resort, Gjiri Lalezit

 • 1,800€/m2
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania
Per Shitje
Apartamente per shitje te San Pietro Resort, Gjiri Lalezit
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania
 • 1,800€/m2

Description

Shiten 3 apartamente 1+1 me siperfaqe 72.7 m2 dhe 82.7 m2, pozicionuar ne katin e 2-te. Vendosur mes gjelberimit, ne nje kompleks me cilesi te larte ndertimi dhe sigurie.

 • Address San Pietro, Gjiri Lalezit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51927
 • Price: 1,800€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ51927
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 82.7
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova