Apartamente per shitje te Presidenca, Tirane

 • 3,700€/m2
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

Apartamente per shitje te Presidenca, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
 • 3,700€/m2

Overview

Property ID: HZ35580
 • Apartament
 • Property Type

Description

Shiten apartament me siperfaqe 200 m2 dhe 500 m2. Cilesi maksimale ndertimi.

 • Address Rruga Abdyl Frasheri, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35580
 • Price: 3,700€/m2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj