Apartamente per shitje, Ish-Uzina”Dinamo e Re”, Bulevardi i Ri, Tirane.

 • 1,300€/m2
Rruga Korabi, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartamente per shitje, Ish-Uzina”Dinamo e Re”, Bulevardi i Ri, Tirane.
Rruga Korabi, Tirana, Albania.
 • 1,300€/m2

Description

Shiten 3 apartamente me siperfaqe si me poshte:

Apartamenti 1 me siperfaqe 125.82 m2 ne katin 4.

Apartamenti 2 me siperfaqe 123.92 m2 ne katin 5.

Apartamenti 3 me siperfaqe 118.61 m2 ne katin 3.
Punimet karakterizohen nga: fasadë xhami (të temperuar) në sallon me dalje në lozhe;-Dritaret me korniza alumini,(me grile 42cm, ku perfshihet totalisht izolimi me fasaden ventiluar);-Shkallët e seksioneve do jenë me fasadë xhami me dritë natyrale, dhe të shtruara me granit;-Dyert e blinduara dhe të brendshme do jenë të një cilësie shumë të lartë;-Parkimi i makinave në katet -1;-2 do jetë i aksesueshëm me ashensor makinash dhe ashensor për banorët e pallatit;-Pllakat e shtrimit do jenë të një cilësie shumë të lartë;-Objekti do të jetë i survejuar nga kamera sigurie 24h.

 • Address Rruga Korabi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52613
 • Price: 1,300€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ52613
 • Apartment
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova