Description

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme 52 m2, 66 m2 dhe 70 m2. Kati 1 dhe i 2 banim, me ashensor. Pallat i ri .

 • Address: Golem, prane Prestige Resort
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Gusht 30, 2019 at 9:20 am

 • Property ID: 28957
 • Price: 700€/m2
 • Property Size: 52 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 94

Apartament

Marsel Blaka

11 muaj ago

1,000€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 94

Apartament

11 muaj ago

140,000€

Shitet apartament 2+1, Durrës.

Green Park, Rruga Poseidon, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 130

Apartament

Marsel Blaka

2 muaj ago

140,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 130

Apartament

2 muaj ago

185,000€

Bath: 1m2: 80

Bar / Restorant

Marsel Blaka

8 muaj ago

185,000€

Bath: 1m2: 80

Bar / Restorant

8 muaj ago

170,000€

Vile 3 kateshe prane Viles se Zogut, Durres

Rruga Hysen Matlija, Durrës, Albania

m2: 270

Vila

Marsel Blaka

4 muaj ago

170,000€

m2: 270

Vila

4 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Super apartament me qera te Hotel 2 Kitarat, Durres

NEXT PROPERTY

Shitet toke 97 hektare, Kepi Rodonit, Durres.