Apartamente me qira prane tregut Industrial, Durres

 • 328€/muaj
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ42396
 • Apartament
 • Property Type

Description

Jepen me qira 2 apartamente te nje vile 3 kateshe ;

Kati i dyte eshte i ogranizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine dhe 1 tualet.

Kati i trete i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome pritje me oxhak funksional dhe 1 kuzhine te vecuar. 

Me 2 ballkone secili, me ndricim natyral dhe shkalle te brendshme. Te pamobiluar. 

 • Address Prane Tregut Industrial, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42396
 • Price: 328€/muaj
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka