Apartamente kleringu per shitje mbrapa fushave te Ali Demit, Tirane.

 • 1,000€/m2
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
New Construction Per Shitje
Apartamente kleringu per shitje mbrapa fushave te Ali Demit, Tirane.
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
 • 1,000€/m2

Description

Shiten apartamente kleringu mbrapa fushave te Ali Demit, Tirane.

Apartamentet jane te organizuar ne 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe qe varjojne nga 46.92 m2 – 100.92 m2.

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Ali Demi, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42447
 • Price: 1,000€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ42447
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 101
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla