Apartamente dhe njesi biznesi per shitje, Viva Residence, Tirane.

Qendra Globe, Kavaja Street, Tirana, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Apartamente dhe njesi biznesi per shitje, Viva Residence, Tirane.
Qendra Globe, Kavaja Street, Tirana, Tiranë, Albania.

Description

Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1, penthouse, njesi biznesi dhe zyra me tipologji dhe kate te ndryshme. Viva Residence eshte konceptuar per te ofruar ambiente banimi dhe sherbimi me organizim optimal te hapesirave per te plotesuar nevojat e te gjithe klienteve.

 • Address Qendra Globe, Kavaja Street, Tirana, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54599
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54599
 • Apartment
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli