Apartamente 2+1+2 per shitje, ne rrugen Jordan Misja, Tirane.

 • 1,400€/m2
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartamente 2+1+2 per shitje, ne rrugen Jordan Misja, Tirane.
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
 • 1,400€/m2

Description

Shitet 2 apartamente 2+1 ne Rrugen Jordan Misja. Apartamentet ndodhen ne katin e 6 te banimit. Apartamenti 1 me siperfaqe totale 107.8 m2 dhe orientim Lindje-Veri-Perendim dhe apartamenti 2 me siperfaqe 109.4 m2. Organizohen nga ambienti ndenjies, kuzhine ,korridore , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Objekti ndodhet ne faze karabinaje dhe perfundon ne korrik 2024.

 • Address Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ56375
 • Price: 1,400€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ56375
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli