Apartamente 2+1 per shitje prane Muzeumit te Deshmoreve, Durres

 • 800€/m2
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
New Construction Per Shitje
Apartamente 2+1 per shitje prane Muzeumit te Deshmoreve, Durres
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • 800€/m2

Description

Apartamenti i pare me siperfaqe 117 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje, 1 tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne katin e 2-te.

Apartamenti i dyte me siperfaqe 157 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje e madhe me mundesi ndarje nga kuzhina, 2 tualete dhe nje ballkon rrethues.

Te dy apartamentet jane me ndricim natyral gjate gjithe dites, ajerosje dhe ne pozicion shume te mire me rrugen kryesore.

Pallati eshte i ri me super cilesi ndertimi, me ashensor dhe parkim. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar, prane shkollave 9 vjecare.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43615
 • Price: 800€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43615
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka