Apartamente 1+1 prane ish stacionit te trenit, Tirane

 • 55,000€
Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania

Apartamente 1+1 prane ish stacionit te trenit, Tirane

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania
 • 55,000€

Overview

Property ID: HZ34179
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Shiten 3 apartamente 1+1 me siperfaqe dy nga 43 m2 dhe njeri 57 m2. Me 1 ballkon dhe 1 tualet secili. Kati 9. Orientimi jug.

Cmimi apartamentit 57 m2 – 75 mije euro
Cmimi apartamentit 43 m2- 55 mije euro

 • Address Ish Stacioni Trnit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34179
 • Price: 55,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 185,000€

Super apartament per shitje 2+1, Tirane.

 • 185,000€
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 122.23 m2
 • Apartament
Details
 • 75,000€

Apartament 2+1, 67m2 prane Miami Beach, Golem

 • 75,000€
Rruga Plazhit, Golem, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 67 m2
 • Apartament
Details
 • 155,000€

Shitet apartament 2+1 te Prokuroria e Pergjithshme, Tirane

 • 155,000€
Prokuroria e Pergjithshme, Tirane
 • Beds: 2
 • 121 m2
 • Apartament
Details
 • 35,000€

Apartament 70m2, te Ujesjellsi Durres

 • 35,000€
Rruga Dalip Peza, Durrës AL2001, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali