Apartamente 1+1 dhe 2+1 me qera, Durres

Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
  • Apartment
  • Property Type
Qera

Apartamente 1+1 dhe 2+1 me qera, Durres

Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania

Description

Jepen me qera dy hyrje ne katin e pare te nje vile 2-kateshe.

Hyrja e pare eshte e organizuar ne 2+1, e pa mobiluar. Cmimi: 20 ‘000 leke/muaj.

Hyrja e dyte eshte 1+1, totalisht e mobiluar, me kondicioner dhe cdo gje te re. Cmimi: 24’000 leke/muaj

Vila ka vend parkimi dhe oborr.

I gjithe kati per te dyja hyrjen 40’000 leke/muaj. 

  • Address Rruga Vllazerimi, ish Kenete, Durres
  • City Durres
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ37303
  • Property Type: Apartment
  • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
  • Marsel Blaka