Apartament shume komod te Don Bosko, Tirane.

 • 300€/muaj
Rruga Don Bosko, Nr.5, Tiranë 1001, Albania
Qera

Apartament shume komod te Don Bosko, Tirane.

Rruga Don Bosko, Nr.5, Tiranë 1001, Albania
 • 300€/muaj

Overview

Property ID: HZ40261
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qira apartament 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin 3.

Orientimi Jug-Lindje me pamje te lire.

 • Address Rruga Don Bosko, prane Vizion Plus, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40261
 • Price: 300€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali