Apartament prane RTSH-së, Tirane.

 • 900€/muaj
Rruga Mustafa Matohiti 1, Tiranë, Albania
Qera

Apartament prane RTSH-së, Tirane.

Rruga Mustafa Matohiti 1, Tiranë, Albania
 • 900€/muaj

Overview

Property ID: HZ40386
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, 2 tualete dhe 1 ballkon.

I mire mobiluar 🛋

Ne cmim perfshihet parkimi 🚗 dhe taksat 📄

 • Address Prane RTSH-së, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40386
 • Price: 900€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali