Apartament per shitje ose per qera, prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”.

 • m2 1,100€
 • 800€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
Qera Shitet
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • m2 1,100€
 • 800€/muaj

Overview

Property ID: HZ43136
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera apartament me siperfaqe 155 m2 e organizuar ne 3 dhoma gjumi, salloni, kuzhina e gatimit, 2 ballkone dhe 2 tualete. Kati i 2. Pallat ekzistues.
I pershtatshem vetem per zyra.

 • Address Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43136
 • Price: m2 1,100€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova