Apartament me siperfaqe 92 m2, Golem, Durres.

 • 45,000€
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania

Overview

Property ID: HZ42201
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe 1 tualet. Ka 1 ballkon me pozicion jug-lindje e ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Address Perballe Hotel Pameba, Golem Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42201
 • Price: 45,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka