Apartament me qera te Rruga Bogdaneve, Tirane

 • 500€/muaj
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania

Apartament me qera te Rruga Bogdaneve, Tirane

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ34137
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2. Kati 5. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Me 2 ballkone dhe 2 tualete. Orjentimi Jug-Lindje.

 • Address Rruga Bogdaneve, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34137
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 550€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 Rruga Myslym Shyri, Tirane

 • 550€/muaj
Rruga Myslym Shyri, Tiranë
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 80 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/muaj

Apartament 2+1 per qera, te Stadiumi Dinamo, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 77 m2
 • Apartament
Details
 • 165,000€

Shitet dupleks 2+1 te Komuna e Parisit, Tirane

 • 165,000€
Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 200
 • Apartament
Details
 • 790€/m2

Apartament 85.75m2

 • 790€/m2
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 85.75
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali