Apartament me qera te Pallati Sportit, Durres

 • 130€/muaj
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ39163
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5-te me ashensor. Apartamenti eshte i pamobiluar. Me 1 ballkon dhe 1 tualet.

 • Address Prane Pallatit te Sportit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39163
 • Price: 130€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka