Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 155m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar,ka 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga deti dhe Vila Zogut.

 • Address: Prane Bar Oslo, Vollga Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 2 Tetor, 2019 at 10:47 am

 • Property ID: 29720
 • Price: 350€/muaj
 • Property Size: 155 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

23,000€

Gasoniere 35m2, prane Hotel Viena Golem, Durres

Rruga Viena pas vienes, Golem 2504, Shqipëri

Bed: 1Bath: 1m2: 35

2 vjet ago

23,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 35

2 vjet ago

m2: 33000

Toke

Florjan Resulaj

4 vjet ago

m2: 33000

Toke

4 vjet ago

2 kapanone me qera, ngjitur me autostraden Durres-Vore

Autostrada Durres Vorë, Tirana 1032, Albania

m2: 9000

Kapanon

Fabjan Resulaj

1 vit ago

m2: 9000

Kapanon

1 vit ago

200€/muaj

Apartament 1+1 me qera te Hotel Palace Plazh Durres

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1

Apartament

Marsel Blaka

4 muaj ago

200€/muaj

Bed: 1Bath: 1

Apartament

4 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1, rruga Elbasanit, Tirane.

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera, prane shkolles Baletit, Tirane