Apartament me qera 3+1, , rruga Bogdaneve,Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania

Apartament me qera 3+1, , rruga Bogdaneve,Tirane.

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • 1,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ34958
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 3+1. Ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje, sallon, kuzhine me vete, 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 8. Pallat me 2 ashensora.

 • Address Rruga e Bogdanëve, Tirane.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34958
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova
 • Klea Kosova
 • 067 588 7066

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,200€/m2

Shiten apartamente 1+1, 2+1 te Zogu i Zi, Tirane

 • 1,200€/m2
Zogu i Zi, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 100 m2
 • Apartament
Details
 • 130,000€

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Jordan Misja, Tirane

 • 130,000€
Rruga Jordan Misja, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 130 m2
 • Apartament
Details
 • 345,000€

Shitet aparatament 2+1 prane Gardes , Tirane.

 • 345,000€
Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 132 m2
 • Apartament
Details
 • 670€/m2

Apartamente 1+1, prane Portit te Durresit

 • 670€/m2
Health Care Center, Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova