Apartament me qera 2+1, Plazh Durres

 • 165€/muaj
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament me qera 2+1, Plazh Durres

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 165€/muaj

Overview

Property ID: HZ32880
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 2+1, me 2 ballkone dhe 1 tualet. I mobiluar.  Kati i dyte, pa ashensor.

 

 • Address Mbrapa Ish Hotel Lubjana, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32880
 • Price: 165€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka
 • Irini Limka
 • +355 67 57 24 846

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 40,000€

Apartamet 3+1, prane Hotel Florida, Plazh

 • 40,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 106 m2
 • Apartament
Details

Shitet papafingo 4+1 perballe Globe, Tirane

Perballe Globe, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • Beds: 4
 • Baths: 4
 • 230 m2
 • Apartament
Details
 • 282€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

 • 282€/muaj
Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka