Apartament me pamje nga Liqeni i Tiranes.

 • 600€/muaj
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania.
Per Qera
Apartament me pamje nga Liqeni i Tiranes.
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania.
 • 600€/muaj

Description

PËR AJËR TË PASTËR, QETËSI, RELAKS!

Jepet me qera ky apartament me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranës ,i ndodhur prane Kopshtit Botanik. Eshte pjese e kompleksit me cilesor te zones.

Apartamenti ka 2 dhoma gjumi (dhoma matrimoniale me tualet), 1 sallon me dalje ne ballkonin panorame dhe kuzhine te kompletuar. Ka edhe 1 tualet dite te perbashket. Me sistem qendror ngrohje-ftohje.
Cilësi jete ⤴️

 • Address Prane Kopshtit Botanik, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41631
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ41631
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla