Apartament me pamje fantastike, Sunrise Residence, Tirane.

 • 415,000€
Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Shqipëria.
Per Shitje
Apartament me pamje fantastike, Sunrise Residence, Tirane.
Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Shqipëria.
 • 415,000€

Description

Shitet apartament me siperfaqe totale 195 m2 ku siperfaqe ndertimi ka 166 m2 dhe siperfaqe verande 130 m2. Organizohet ne: ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, lavanderi, 2 tualete dhe verande. Pamje 360 grad. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Pjese e nje residence e cila perfshine:

 • Recepsion 24 orë
 • Monitorim me kamera të gjithë rrethimit
 • Pishinë e hapur
 • Palestër
 • Parukeri
 • Bar Kafe
 • Fushë basketbolli dhe tenisi
 • Pedonale për shëtitje, 700 ml, që rrethon kompleksin
 • Parqe të gjelbëruar në shërbim të përbashkët

Punimet janë shumë cilësore, çdo detaj është zbatuar me përkushtim dhe profesionalizëm.

 • Address Rruga e Vilave Lunder, 7VM6+CXF, Lundër 1 1001, Shqipëria.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48413
 • Price: 415,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48413
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 195
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova