Apartament me oborr per shitje prane Teg-ut, Tirane

 • 360,000€
Joy Residences, Lundër 1, Tiranë, Albania
Per Shitje
Apartament me oborr per shitje prane Teg-ut, Tirane
Joy Residences, Lundër 1, Tiranë, Albania
 • 360,000€

Description

Apartamenti me siperfaqe 129 m2 dhe siperfaqe oborri 100 m2, eshte i mobiluar me shije dhe eshte pjese e nje residence te re dhe shume moderne. Kati 0 + 1 vend parkimi . E dhene me qera 2000 euro/muaj deri ne prill 2023.

 • Address Joy residence prane Teg, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48588
 • Price: 360,000€
 • Land Area: 100 m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ48588
 • Apartment
 • Property Type
 • 129
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj