Apartament me hapsira te bollshme, prane Selvise, Tirane.

 • 380€/muaj
Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Qera

Apartament me hapsira te bollshme, prane Selvise, Tirane.

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
 • 380€/muaj

Overview

Property ID: HZ40248
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages

Description

Jepet me qira apartament  2+1, me 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe ndodhet ne katin 6 me ashensor.

Ne cmim perfshihet parkimi per 2 makina.

 • Address Rruga Siri Kodra, prane Selvise, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40248
 • Price: 380€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali