Apartament me detaje unike per shitje, ne Bllok, Tirane.

 • 200,000€
Featured Shitet
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania.
Featured Shitet
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania.
 • 200,000€

Overview

Property ID: HZ41711
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 117
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe totale 117 m2 ( 104 m2 neto). Apartamenti eshte i punuar me granit, xhama dopio termik me elemente ajrimi, dyer prej druri, tavan i varur, izolim termik dhe akustik. Ka 1 sallon, kuzhine te kompletuar e punuar me dru dhe granit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe sistem ajrimi ku njeri prej tualeteve eshte me vaske dhe tjetri me hidromasazh.

 • Address Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41711
 • Price: 200,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla