Apartament luksoz per qera, prane Xheko Imperial, Tirane.

 • 1,300€/muaj
Rruga Ibrahim Rugova Nr.56/H2 Tirana AL, Tiranë 1019, Albania.
Per Qera
Apartament luksoz per qera, prane Xheko Imperial, Tirane.
Rruga Ibrahim Rugova Nr.56/H2 Tirana AL, Tiranë 1019, Albania.
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera super apartament luksoz. I organizuar ne: sallon, ambient gatimi i pajisur me elektroshtepiake nga Miele, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ofron arredim modern dhe sistem ngrohje-ftohje. Kati 7 me 2 ashensore. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim.

 • Address Rruga Ibrahim Rugova Nr.56/H2 Tirana AL, Tiranë 1019, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44886
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ44886
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova