Apartament luksoz 2+1 per qera, prane Fakulteti Inxhinieris se Ndertimit, Tirane.

 • 600€/muaj
Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament luksoz 2+1 per qera, prane Fakulteti Inxhinieris se Ndertimit, Tirane.
Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania.
 • 600€/muaj

Description

Apartamenti eshte totalisht i rinovuar ne menyre cilesore me materiale teper cilesore . Mobiljet me dru cilesor. Organizohet ne: sallon, dy dhoma gjumi te kompletuara-njera me nje krevat dopio tjetra me dy krevate, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kondicioner ne cdo dhome. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri.

 • Address Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53364
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ53364
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova